Autogara Transbus Codreanu SRL Iasi , Romania

Str. Garii nr.22, Iasi, Romania
transbus.codreanu@yahoo.com

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transbus Codreanu SRL

Ora Către
00:00 maSSaro Kavarna Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
Sculeni Fălești Bălți
01:00 maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
02:00 Chișinău
Trans-Mir Sculeni Ungheni Călărași Strășeni Chișinău
02:30 Călărași Strășeni Chișinău
03:00 Fălești Bălți
Fălești Bălți
04:00 Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport
Sculeni Fălești Bălți Florești Soroca
05:30 Bronson Roman Bacău
05:50 maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
București
06:00 Geo Tur Durau
Rottmarg Roman Piatra Neamț
Bronson Bârlad
Transbus Codreanu Roman Bacău Brașov
06:15 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
Autobuzul SA (Autogara Husi) Osoi Costuleni Cozia Răducăneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermănești Risesti Valea Grecului Huși
Bronson Roman Bacău
06:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
06:30 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Auto Confort Valea Lupului Lețcani Hoisești Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcești
Voion Trans SRL Bârlad Tecuci Focșani Ploiești
Bârlad Tecuci Focșani Ploiești
Fălești Bălți
07:00 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Auto Confort Cristești Târgu Neamț Pipirig Petru Vodă Grințieș Tulgheș Toplita Târgu-Mureș
Bronson Roman Bacău
07:10 Târgu Frumos Roman Bacău Sascut Adjud Focșani
07:15 Târgu Frumos Pașcani Cristești Fălticeni Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Colibița Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
07:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
07:30 Fălești Bălți
07:35 Bronson Roman Bacău
07:45 Intersaam Podu Iloaiei Târgu Frumos Strunga Roman Horia Dulcești Bozieni Baratca Girov Dărmănești Piatra Neamț
08:00 Autobuzul SA (Autogara Husi) Osoi Costuleni Cozia Răducăneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermănești Risesti Valea Grecului Huși
Bronson Bârlad
08:05 Bronson Roman Bacău
08:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Geo Tur Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Viseul De Sus Sighetu Marmației Baia Mare Satu Mare
Transgrup Ionut Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Baia Mare Satu Mare
Auto Balmir Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Baia Mare Satu Mare
08:30 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Roman
Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Chișinău
Fălești Bălți
08:35 maSSaro Roman Bacău
08:45 Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Geo Tur Durau
09:00 Steli Rodica Vaslui
Auto Confort Târgu Frumos Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Steli Rodica Vaslui
09:15 Iași Aeroport
09:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Tod Mit SRL Focșani
09:30 Iași Aeroport
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Vaslui
Iași Aeroport
09:35 Iași Aeroport
09:45 Auto Confort Valea Lupului Lețcani Hoisești Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcești
10:00 Târgu Frumos Pașcani Târgu Neamț Petru Vodă Poiana Largului Borca Broșteni Crucea Chiril Zugreni Vatra Dornei
Târgu Frumos Miclăușeni Roman
Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Ro Tour Târgu Neamț Poiana Largului Vatra Dornei
Bronson Bârlad
Vaslui Bârlad Tutova Ghidigeni Munteni Tecuci Cosmești Tișița Focșani
10:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Samson Osoi Costuleni Răducăneni Bohotin Gura Bohotin Gorban Podu Hagiului Drânceni Râsești Huși Vetrișoaia Berezeni Fălciu Murgeni Blăgești Gănești Cavadinești Rogojeni Oancea Vlădești Brănești Foltești Stoicani Frumușița Tătarca Tulucești Galați
10:30 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Bronson Roman Bacău
Europa Buss Budapesta München Stuttgart Luxembourg Bruxelles Calais Dover Canterbury Londra Barking Ilford Tottenham Wembley Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool Newquay
Europa Buss București
București
Çanakkale Ayvalık İzmir Didim Milas Bodrum Marmaris
10:45 Autobuzul SA (Autogara Husi) Osoi Costuleni Cozia Răducăneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermănești Risesti Valea Grecului Huși
Fălești Bălți
11:00 Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Razboieni Strunga Miclăușeni Traian Horia Nicolae Bălcescu Răcăciuni Sascut Haret Tișița Bizighești Focșani
Intersaam Târgu Frumos Roman Piatra Neamț Bicaz
Constanța Mangalia
11:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
11:30 Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
11:35 Bronson Roman Bacău
11:45 Bronson Bârlad
11:50 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
12:00 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Auto Confort Drăgușeni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Câmpulung Moldovenesc
La Paris Trans Nisporeni
Târgu Frumos Roman Bacău Răcăciuni Sascut Adjud Mărășești Tișița Focșani
Trace Trans Tulcea Constanța
12:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Bronson Roman Bacău
12:30 Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Târgu Frumos Miclăușeni Roman
Steli Rodica Vaslui
Bălțați Strunga Miclăușeni Traian Filipești Bogdan Vodă Nicolae Bălcescu Cleja Răcăciuni Sascut Călimănești Haret Mărășești Garoafa Focșani
Steli Rodica Vaslui
Izvoras SRL Huși
Fălești Bălți
13:00 maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Bronson Roman Bacău
13:10 Bronson Roman Bacău
13:15 Târgu Frumos Miclăușeni Roman Filipești Bacău Răcăciuni Sascut Adjud Tișița Focșani
Bronson Bârlad
13:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
13:30 Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Bronson Roman Bacău
Sculeni Fălești Bălți
Kiev
13:40 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
14:00 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Târgu Frumos Miclăușeni Roman
Auto Confort Bacău Moinești Comănești
Bucium Poieni Schitu-Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codăești Chircești Miclești Popești Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costești Sîrbi Mitoc Strîmtura Banca Simila Bârlad
SVS.MD Chișinău
Vaslui Bârlad Tutova Ghidigeni Munteni Tecuci Cosmești Tișița Focșani
14:15 Târgu Frumos Roman Bacău Moinești Comănești Dofteana Târgu Ocna Slănic-Moldova
Izvoras SRL Huși
14:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Flozampet Mircești Gheraiesti Bărticești Boțești Nisiporești Hanul Ancutei Verșeni Tupilați Totoești Davideni Păstrăveni Urecheni Ingărești Petricani Răbâia Târpești Târgu Neamț
Târgu Frumos Roman Piatra Neamț
Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Geo Tur Piatra Neamț
14:30 Auto Confort Valea Lupului Lețcani Hoisești Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcești
Geo Tur Durau
Bârlad Ploiești
Auto Confort Drăgușeni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Poiana Stampei Bistrița
Mincarom Trans Galați
maSSaro Roman Bacău
Sculeni Fălești Bălți Drochia Rîșcani
14:45 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
TransGlobal Ungheni
15:00 Târgu Frumos Roman Piatra Neamț
Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Iași Aeroport
Geo Tur Piatra Neamț
Târgu Frumos Roman Bacău Răcăciuni Sascut Adjud Mărășești Tișița Focșani
15:10 Iași Aeroport
15:11 Iași Aeroport
15:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
Iași Aeroport
Chișinău
Călărași Chișinău
Chișinău
15:30 Roman
Auto Confort Cristești Târgu Neamț Grințieș Toplita Răstolița Târgu-Mureș
Bucium Poieni Schitu-Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codăești Chircești Miclești Popești Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costești Sîrbi Mitoc Strîmtura Banca Simila Bârlad
Autobuzul SA (Autogara Husi) Osoi Costuleni Cozia Răducăneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermănești Risesti Valea Grecului Huși
Bălți Florești Șoldănești Rezina Rîbnița
15:40 Glodeni Edineț
Sculeni Fălești Bălți Drochia Soroca
15:45 Chișinău
16:00 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Auto Confort Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
16:15 Bronson Roman Bacău
16:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
16:30 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Sculeni Fălești Bălți
Vaslui Bârlad Tutova Ghidigeni Munteni Tecuci Cosmești Tișița Focșani
Sculeni Fălești Bălți
16:45 Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
16:50 maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
17:00 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Razboieni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț Straja Bicaz
Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Târgu Frumos Miclăușeni Roman
17:10 Bronson Roman Bacău
17:15 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
17:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
17:25 Autobuzul SA (Autogara Husi) Osoi Costuleni Cozia Răducăneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermănești Risesti Valea Grecului Huși
17:30 Târgu Frumos Roman Bacău Sascut Adjud Focșani
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Războeni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
Geo Tur Durau
Bronson Bârlad
Chișinău
SVS.MD Călărași Chișinău
18:00 Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Razboieni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț Straja Bicaz
Auto Confort Valea Lupului Lețcani Hoisești Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcești
Iași Păun Schitu-Duca Coropceni Deleni Șerbești Codăești Chircești Miclești Popești Solești Văleni Moara Domnească Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui
Valea Lupului Lețcani Podu Iloaiei Budăi Sârca Nouă Bălțați Razboieni Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Bălănești Bahna Girov Turturești Piatra Neamț
18:10 Bronson Roman Bacău
18:20 INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos
18:30 Auto Confort Bacău Comănești
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Chișinău
18:40 Bronson Roman Bacău
18:45 Bronson Bârlad
18:55 Fălești Bălți
19:00 Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Fălticeni Suceava
Iași Aeroport
19:10 Bronson Roman Bacău
Iași Aeroport
19:30 Flozampet Podu Iloaiei Târgu Frumos Ruginoasa Pașcani Gîștești Moțca Cristești Timișești Târgu Neamț
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
SVS.MD Chișinău
19:45 Vaslui Bârlad Tutova Ghidigeni Munteni Tecuci Cosmești Tișița Focșani
19:50 maSSaro Roman Bacău
TransGlobal Ungheni
20:00 Vaslui
La Paris Trans Paris
La Paris Trans Nisporeni
20:15 Vaslui Bârlad Tutova Ghidigeni Munteni Tecuci Cosmești Tișița Focșani
20:30 Iași Aeroport
Iași Aeroport
SVS.MD Chișinău
20:40 Iași Aeroport
21:00 Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport
21:30 maSSaro Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
București
Chișinău
Salonic Ioánnina Igoumenítsa Sívota Párga Ammoudiá Vráchos Préveza Lefkada Pátrai Loutrá Killínis Zákynthos Poros Cefalonia
22:00 Vaslui Crasna Bârlad Tecuci Hanu Conache Șendreni Brăila Luciu Mamaia Constanța Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești Neptun Jupiter Saturn Mangalia
Ploiești
23:00 Fălești Bălți

Sosiri în Autogara Transbus Codreanu SRL

De la Ora
maSSaro Varna Sf. Constantin si Elena Nisipurile de Aur Albena Kavarna 00:05
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman 00:30
Chișinău Călărași Strășeni Ungheni
Trans-Mir Chișinău Strășeni Călărași Ungheni Sculeni
București 02:00
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman 02:30
Ploiești Mizil 03:00
Ploiești
Chișinău 04:30
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman 05:00
La Paris Trans Paris 05:40
Sirer Trans Chișinău 05:45
Mangalia Constanța 06:05
Auto Confort Belcești Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisești Lețcani Valea Lupului 06:20
Mangalia Costinești Eforie Sud Eforie Nord Constanța Mamaia Luciu Brăila Șendreni Hanu Conache Tecuci Bârlad Crasna Vaslui 06:30
Sirer Trans Chișinău 06:45
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 07:00
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 07:05
Bronson Bacău Roman 07:33
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun 07:45
Izvoras SRL Huși
Sirer Trans Chișinău
Piatra Neamț Roman Târgu Frumos 07:50
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 08:00
Bronson Bacău Roman 08:03
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 08:05
maSSaro Bacău Roman 08:10
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 08:13
Piatra Neamț Roman Târgu Frumos 08:20
Steli Rodica Vaslui
Geo Tur Durau 08:23
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 08:27
Auto Confort Gura Humorului Cornu Luncii Ruginoasa 08:30
Chișinău
Bălți Fălești
Bronson Bârlad 08:36
Geo Tur Piatra Neamț 08:38
TransGlobal Ungheni 08:40
Steli Rodica Vaslui 08:55
La Paris Trans Nisporeni Ungheni 09:00
Bălți Fălești Sculeni
Bronson Bacău Roman 09:03
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 09:05
Focșani Tișița Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui 09:06
Geo Tur Piatra Neamț 09:08
Auto Confort Belcești Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisești Lețcani Valea Lupului 09:10
Flozampet Târgu Neamț Târpești Răbâia Petricani Ingărești Urecheni Păstrăveni Davideni Totoești Tupilați Verșeni Hanul Ancutei Nisiporești Boțești Bărticești Gheraiesti Mircești 09:15
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun
Kiev
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 09:22
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 09:30
Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 09:35
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 09:43
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 09:45
Auto Confort Comănești Moinești Bacău 09:49
Edineț Glodeni 10:00
SVS.MD Chișinău
Bârlad Simila Banca Strîmtura Mitoc Sîrbi Costești Crasna Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popești Miclești Chircești Codăești Coropceni Satu Nou Poiana Schitu-Duca Poieni Bucium 10:01
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 10:05
Vaslui
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 10:15
Izvoras SRL Huși
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos
Iași Aeroport 10:20
Autobuzul SA (Autogara Husi) Huși Valea Grecului Risesti Ghermănești Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Răducăneni Cozia Costuleni Osoi 10:22
Iași Aeroport 10:30
Steli Rodica Vaslui 10:35
Bronson Bârlad 10:36
Bronson Bacău Roman 10:48
Rîbnița Rezina Șoldănești Florești 10:50
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 10:57
Mincarom Trans Galați 11:00
Bălți Fălești Sculeni
Focșani Tișița Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Filipești Roman Miclăușeni Târgu Frumos
Soroca Drochia Bălți Fălești Sculeni
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 11:05
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 11:10
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 11:13
Chișinău Călărași Strășeni Ungheni 11:15
Bălți Fălești Sculeni
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 11:17
Iași Aeroport 11:30
Bronson Bacău Roman 11:33
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 11:45
Roman
Vatra Dornei Zugreni Chiril Crucea Broșteni Borca Fărcașa Poiana Largului Petru Vodă Târgu Neamț Pașcani Târgu Frumos 12:00
Bârlad Simila Banca Strîmtura Mitoc Sîrbi Costești Crasna Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popești Miclești Chircești Codăești Coropceni Satu Nou Poiana Schitu-Duca Poieni Bucium 12:01
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 12:05
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 12:10
Bălți 12:15
Bronson Bacău Roman 12:18
Slănic-Moldova Târgu Ocna Dofteana Comănești Moinești Bacău Roman Târgu Frumos 12:30
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun
Auto Confort Bistrița Poiana Stampei Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Vama Frasin Gura Humorului Cornu Luncii Drăgușeni 12:31
Ro Tour Vatra Dornei 12:34
Bronson Bârlad 12:36
Focșani Tișița Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui 12:51
Bronson Bacău Roman 12:53
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 12:58
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 13:05
Ploiești Bârlad 13:12
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 13:15
Auto Confort Belcești Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisești Lețcani Valea Lupului 13:20
Steli Rodica Vaslui
Samson Galați Tulucești Tătarca Frumușița Stoicani Foltești Brănești Vlădești Oancea Rogojeni Cavadinești Gănești Blăgești Murgeni Fălciu Berezeni Vetrișoaia Huși Râsești Drânceni Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Răducăneni Costuleni Osoi 13:21
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 13:27
Chișinău Călărași 13:30
Chișinău Strășeni Călărași
Bronson Bacău Roman 13:33
Focșani Tișița Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui 13:51
Autobuzul SA (Autogara Husi) Huși Valea Grecului Risesti Ghermănești Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Răducăneni Cozia Costuleni Osoi 13:52
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 13:58
Auto Confort Târgu-Mureș Răstolița Toplita Grințieș Târgu Neamț Cristești 14:00
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 14:05
Bălți Fălești
Geo Tur Durau 14:08
Chișinău 14:10
maSSaro Bacău Roman 14:20
Bronson Bârlad 14:21
SVS.MD Chișinău 14:30
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman
Bălți Fălești
Transbus Codreanu Brașov Bacău Roman 14:45
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 14:57
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 14:58
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun 15:00
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 15:05
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 15:11
Focșani Adjud Sascut Bacău Roman Târgu Frumos 15:15
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 15:20
Auto Confort Gura Humorului Cornu Luncii Ruginoasa Târgu Frumos 15:30
SVS.MD Chișinău
Focșani Adjud Sascut Bacău Roman Târgu Frumos 15:45
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului
Bronson Bacău Roman 15:48
Steli Rodica Vaslui 15:50
Bronson Bârlad 15:51
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 16:00
Bălți Fălești 16:05
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Gherla Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Colibița Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Fălticeni Cristești Pașcani Târgu Frumos 16:10
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 16:15
Bălți Fălești 16:30
Iași Aeroport
SVS.MD Chișinău Călărași 16:40
Bronson Bacău Roman 16:43
Iași Aeroport 16:45
Steli Rodica Vaslui
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 16:57
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 16:58
Iași Aeroport 17:00
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun
Intersaam Piatra Neamț Dărmănești Girov Baratca Bozieni Dulcești Horia Roman Strunga Târgu Frumos Podu Iloaiei 17:02
Geo Tur Durau 17:08
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 17:15
Auto Confort Comănești Bacău
Rottmarg Piatra Neamț Roman
Auto Confort Belcești Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisești Lețcani Valea Lupului 17:20
Autobuzul SA (Autogara Husi) Huși Valea Grecului Risesti Ghermănești Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Răducăneni Cozia Costuleni Osoi 17:22
Bronson Bacău Roman 17:33
Focșani Tișița Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui 17:36
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 18:00
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 18:05
Steli Rodica Vaslui
Bronson Bârlad 18:06
Trace Trans Constanța Tulcea 18:09
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 18:13
Roman 18:15
București 18:16
Lefkada Préveza Vráchos Ammoudiá Párga Sívota Igoumenítsa Ioánnina Salonic
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 18:17
Bronson Bacău Roman 18:18
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman 18:30
Bălți Fălești 18:35
Tod Mit SRL Focșani 18:37
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 19:00
Geo Tur Baia Mare Sighetu Marmației Viseul De Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani
TransGlobal Ungheni
Bronson Bacău Roman 19:03
INTERTRANS COMPANY Târgu Frumos 19:05
Focșani Tișița Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui 19:06
Auto Confort Câmpulung Moldovenesc Vama Frasin Gura Humorului Cornu Luncii Drăgușeni 19:09
La Paris Trans Nisporeni Ungheni 19:10
Flozampet Târgu Neamț Timișești Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos Podu Iloaiei 19:12
Steli Rodica Vaslui 19:15
Vaslui 19:30
Auto Balmir Satu Mare Baia Mare Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani
Transgrup Ionut Satu Mare Baia Mare Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani 19:37
Autobuzul SA (Autogara Husi) Huși Valea Grecului Risesti Ghermănești Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Răducăneni Cozia Costuleni Osoi
Intersaam Bicaz Piatra Neamț Roman Târgu Frumos 19:45
maSSaro Bacău Roman 19:55
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 19:58
Chișinău 20:00
Iași Aeroport
Bronson Bârlad 20:06
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului 20:30
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun
Chișinău
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 20:47
Voion Trans SRL Ploiești Focșani Tecuci Bârlad 21:12
Ploiești Focșani Tecuci Bârlad
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Drăgușeni Cristești Moțca Gîștești Pașcani Ruginoasa Târgu Frumos 21:13
Iași Aeroport 21:15
Auto Confort Târgu-Mureș Toplita Tulgheș Grințieș Petru Vodă Pipirig Târgu Neamț Cristești 21:20
Bronson Bârlad 21:21
Autobuzul SA (Autogara Husi) Huși Valea Grecului Risesti Ghermănești Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Răducăneni Cozia Costuleni Osoi 21:22
Vaslui 21:30
Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman
Chișinău
București
Pefki Loutra Edipsou Glífa Skíathos Volos Salonic
Bronson Bacău Roman 21:33
Focșani Bizighești Tișița Haret Sascut Răcăciuni Nicolae Bălcescu Horia Traian Miclăușeni Strunga Razboieni 21:40
Bălți 21:55
Bălți Fălești 22:00
maSSaro București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman
Bălți Fălești
Chișinău 22:30
Bronson Bacău Roman 22:33
Geo Tur Durau 22:38
Focșani Garoafa Mărășești Haret Călimănești Sascut Răcăciuni Cleja Nicolae Bălcescu Bogdan Vodă Filipești Traian Miclăușeni Strunga Bălțați 22:40
Soroca Florești Bălți Fălești Sculeni 23:00
București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos 23:10
Bronson Bacău Roman 23:18